تاریخچه زرین شن

نگاه مختصر بر شرکت زرین شن

شرکت زرین شن در سال 1368 در استان بوشهر جهت تامین و تولید مصالح معدنی و ساختمانی شروع نمود و در سال 1391 با مدیریت جدید آقای عباس موحدفر خریداری و راه اندازی گردید.

این شرکت از سال 1391 با نگرش های بلند و مدیریت جدید شرکت و بکارگیری از ماشین آلات معدنی و صنعتی پیشرفته و مدرن و گسترش و احداث و تجهیز کارخانه با تجهیزات جدید و مدرن اهداف خود را در جهت افزایش کمی و کیفی مصالح ساختمانی تولیدی این واحد مطابق با نیازهای استان در حد مطلوب و با آینده نگری های لازم در بخش صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس آغاز نموده است.

این کارخانه از ابتدای سال 1393 شروع به بهره برداری از کارخانه و خط تولید مصالح ساختمانی خود نموده است و از سال 1394 بنا به نیاز کشورهای حاشیه خلیج فارس و تأمین مصالح درخواستی آنها پا در عرصه صادرات مواد معدنی گذاشته که میزان استخراج معادن و تولید کارخانه در ادامه ارائه میگردد. در حال حاضر شرکت زرین شن دارای 4 نفر پرسنل مهندس و تکنسین فنی ، 4 نفر پرسنل اداری و 34 نفر کارگر ساده و راننده می باشد که در مجموع 44 نفر در این واحد تولیدی مشغول به کار می باشند.

شرکت تولیدی معدنی زرین شن با بهره گیری از مصالح استخراج شده از مجموعه معادن خود و انتقال آن به کارخانه فرآوری،تولیدات مصالح مورد نیاز پروژه های عمرانی مورد نیاز بازار مصرف را تولید می نماید.

شرکت زرین شن قادر به تولید و ارائه محصولات دانه بندی شده خود طبق استانداردهای ملی ایران و استاندارد بین المللی می باشد و همچنین با بهره گیری از دستگاه های مدرن و طراحی خط تولید با انعطاف پذیری بالا جهت تولید مصالح مختلف امکان و توانایی تولید مصالح در تمامی سایزها و نوع مصالح درخواستی با توجه به درخواست مشتریان را دارا می باشد.

       

قابل ذکر است کارخانه زرین شن جهت تولید مصالح درشت دانه خود از قبیل بیس ، ساب بیس ، قلوه ، بالاست و غیره با کیفیت بالا در سال 94 اقدام به تأسیس دو خط تولید مصالح در نقطه ای دیگر از کارخانه نمود که در حال تولید مصالح درخواستی مشتریان علی الخصوص بخش صادرات به عراق می باشد.

     

کارخانه زرین شن تولید کننده انواع ماسه شسته و انواع شن ریزدانه و شن درشت دانه صادراتی در استان بوشهر می باشد که در این زمینه توانسته است علاوه بر تاًمین نیازهای استان،با صادرات مصالح مورد نیاز کشورهای حاشیه خلیج فارس به موفقیت های چشم گیری دست یابد.

مشاوره با کارشناسان

    لطفا تلفن تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

    شماره موبایل: 09123707204


    زرین شن

    شرکت زرین شن